Największe bestsellery 2013 roku według Apple’a

Apple, jak co roku, opublikował listę bestsellerów ze sklepu iTunes. Wiemy już co użytkownikom iUrządzeń szczególnie przypadło do gustu.

Najpopularniejszą aplikacją dla iPhone’a okazała się Duolingo. Jest ona darmowa i ułatwia naukę obcych języków. Z kolei najpopularniejszą aplikacją dla iPada okazała się płatna Disney Animated, dzięki której możemy dowiedzieć się jak powstają kreskówki Disney’a.

Jeżeli chodzi o gry, to najlepszą produkcją na iPhone’a okazała się Ridiculous Fishing. Posiadaczom iPadów z kolei wyjątkowo do gustu przypadła platformówka Badland. Obie gry są płatne.

Artystą roku na iTunes został Justin Timberlake. Albumem roku mianowano „The Heist” od „Macklemore & Ryan Lewis”. Piosenką roku została „Royals” wykonawcy „Lorde”, a debiut roku przypadł Kendrickowi Lamarowi.

Filmem roku na iTunes została grawitacja, a najwięcej zarobił Skyfall. Najlepszą produkcją telewizyjną okazał się serial Breaking Bad, a książkowym bestsellerem okazało się „Inferno” Dana Browna.

Najpopularniejszą aplikacją na Mac App Store okazał się Wunderlist, a gra XCOM: Enemy Unknown.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.