Nowy popis możliwości Unreal Engine 4

W kwietniu tego roku mieliśmy okazję obejrzeć demo technologiczne silnika pt. "Infiltrator". Chociaż gry z wykorzystaniem Unreal Engine 4 dopiero powstają i skoku w jakości grafiki nie zobaczymy od razu, to dzięki poniższym materiałom możemy wyobrazić sobie jak nowe gry będą pieściły nasze oczy.

Tim Elek i Zak Parrish z Epic Games prezentują nam różne efekty graficzne, jakich developerzy będą mogli używać w grach. Wideo powyżej obrazuje takie detale wizualne jak modyfikacje wystrzałów z różnych typów broni i oddziaływanie pocisków na otoczenie, a także dynamiczne oświetlenie w szczegółowych sceneriach.

W drugiej części twórcy prezentują zaś efekty cząsteczkowe na przykładzie iskier oraz realistyczne zachowanie wody. Dzięki nowemu silnikowi artyści będą mogli w czasie rzeczywistym sprawdzać czy dany efekt jest odpowiednio satysfakcjonujący.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.