Pierwsza Lumia na dwie karty SIM

Bloger @evleaks dotarł do zrzutów z ekranu nowego, jeszcze niewydanego na rynek Windows Phone'a. To, co jest w nim zupełnie nowego, to dwa kafelki z symbolem telefonu.

Wygląda na to, że specjalistka od telefonów z dwiema kartami SIM, czyli Nokia, wprowadzi tę funkcję także do swoich smartfonów Lumia jeszcze zanim odda całkowicie swoje działania Microsoftowi. Co prawda pierwszy „dual SIM” fińskiego producenta nie będzie modelem high-endowym, ale wiadomo że będzie obsługiwał dwie karty jednocześnie, na co wskazuje powyższe zdjęcie.

Urządzenie o nazwie Lumia 630 (i nazwie kodowej „Moneypenny”) będzie opierać się na systemie operacyjnym Windows Phone 8, a wraz z nim obecne będą takie aplikacje, jak Nokia MixRadio, mapy Here oraz nowa, oficjalna aplikacja Vine dla WP.

Rozdzielczość powyższego screenu to 480 x 854 pikseli. Co ciekawe, Windows Phone 8 nie wspiera tej rozdzielczości. Nie musi to jednak oznaczać, że ów screen jest fałszywy. Taki sam współczynnik ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, więc zakładamy, że Lumia 630 będzie właśnie obrazem 720p dysponować.

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.