Ten serwis zachwycił świat, teraz dostępny jest po polsku

Pinterest to strona, gdzie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie szukają inspiracji i na której planują swoją przyszłość. Teraz została przetłumaczona na język polski.

Ben Silbermann, Evan Sharp oraz Paul Sciarra założyli Pinterest w marcu 2010 roku. W ciągu ostatniego roku, Pinterest uruchomił swoje wersje w ponad 20 językach, a dalsze tłumaczenia planowane są na 2014 rok. Dziś udostępniona zostaje wersja w języku polskim, zarówno strony internetowej, jak i aplikacji dla iOS-a i Androida.

Serwis pozwala między innymi tworzyć listy życzeń, planować urządzanie swojego domu, szukać inspiracji do podróży czy odkrywać nowe przepisy kulinarne. Na Pintereście, ludzie mogą śledzić Pinnersów mających podobne zainteresowanie i odkrywać kreatywne pomysły do wykorzystania podczas codziennych zajęć lub kiedyś w przyszłości. Pinnersi mają dostęp do ogólnoświatowego zbioru wizualnych treści opartych na kategoriach, które ich najbardziej interesują.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.pinterest.com, lub jako aplikacja w sklepach iOS i Android.

0
Źródło: Pinterest
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.