Thunderbolt 2 na nowej płycie Gigabyte’a

Gigabyte Z87X-UD7 TH to płyta oparta na Intelowskim chipsecie Z87, wyposażona w złącze procesora LGA 1150. I, co najważniejsze, wspierająca kontroler Thunderbolt 2.

Zainstalowane na płycie złącza Thunderbolt 2 odpowiadają za szybki transfer danych – nawet 20 Gb/s pomiędzy wieloma urządzeniami, w obu kanałach jednocześnie – to aż dwa razy szybciej niż w poprzedniej wersji Thunderbolta.

Najnowsza propozycja Gigabyte to również płyta dla fanów overclockingu. Stworzona z myślą o podkręcaniu parametrów została wyposażona w rozbudowane systemy chłodzące, które mają zapewnić stabilność pracy. Wsparcie dla SLI i Crossfire w połączeniu z 16–fazowym układem zasilania czynią Gigabyte Z87X-UD7 TH ciekawą propozycją w segmencie płyt głównych skierowanych do OC.

Ukłonem firmy Gigabyte w stronę Overclockerów, jest też dodanie na płycie panelu OC Touch. Wykorzystanie łatwych w użyciu guzików i wyłączników pozwala na pełną i szybką kontrolę dostępnych funkcji OC.

Do płyty głównej Gigabyte Z87X-UD7 TH dołączona została ponadto karta Wi-Fi / Bluetooth 4.0 PCIe Expansion Card.

0
Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.