To będzie cios dla mobilnych konsol

Niezawodny @evleaks wrzucił na swoje konto twitterowe dowód na istnienie Razer "Kazuyo" - nowego kontrolera dla iPhone'ów 5 i 5S.

Apple dodało do najnowszego iOS-a 7 wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów, więc prezentacja pierwszych tego typu urządzeń była jedynie kwestią czasu. Choć to nie oficjalna premiera, a jedynie „przeciek” za sprawą znanego blogera @evleaks, to nie mamy wątpliwości, że Razer „Kazuyo” wkrótce trafi na rynek. Jest to kontroler do gier ze stacją dokującą dla iPhone’ów 5 i 5S, który umożliwi łatwiejsze sterowanie w grach na mobilną platformę Apple’a, słynącą z naprawdę zaawansowanych graficznie tytułów.

Co prawda w tej chwili nie ma zbyt wiele gier, które mogłyby w pełni wykorzystać sterowanie zewnętrznym kontrolerem, ale nie trudno sobie wyobrazić, że po premierze tego typu urządzeń od Razera i innych producentów, jak Logitech, zaczną się pojawiać nowe tytuły jak grzyby po deszczu.

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.