Twórcy serii Buzz! bezpłatnie udostępniają przygodową grę kryminalną

Angielski humor, nawiązania do powieści Agathy Christie czy Artura Conan Doyle'a i tryb kooperacji na podzielonym ekranie - fani przygodowych gier z elementami zagadek logicznych mogą dziś bezpłatnie pobrać produkcję studia Relentless Software.

Niezależne studio Relentless Software swoją popularność zdobyło przede wszystkim dzięki serii quizów Buzz! wydanych na PlayStation 2. Ostatnią z ich produkcji jest właśnie Blue Toad Murder Files z 2010r. Twórcy zdecydowali się zaoferować grę w promocji „płać ile chcesz”, by wesprzeć organizację charytatywną GamesAid, ale możliwe jest także bezpłatne pobranie gry.

„Murder Files było ogromnym sukcesem na PSN, iOS i Kindle Fire, więc postanowiliśmy raz jeszcze zainteresować nią pecetowych graczy. Nie chcemy jednak, by cena w jakikolwiek sposób ich blokowała, dlatego zdecydowaliśmy się na taką formę promocji. To eksperyment, dzięki któremu – miejmy nadzieję – więcej osób polubi nasze gry”. – powiedział Andrew Eades, szef studia.

Promocja potrwa do grudnia br.

0
Źródło: Gamasustra
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.