Zmień swój telefon w… smartwatcha?

Inteligentne zegarki będą wkrótce pomału zapełniać rynek. Ale idea zegarka, który musi być połączony ze smartfonem by wykorzystać niemal wszystkie dostępne w nim funkcje nie wszystkich zachwyca. Niewielka firma z Nowego Jorku postanowiła wyprodukować prosty gadżet, który połączy koncepcje zegarka i telefonu.

Gdzie znaleźć smartwatcha za 29$? Oczywiście, na Kickstarterze. Denos Ventures LLC zamierza wprowadzić na rynek opaskę na rękę, do której łatwo można przymocować smartfona. Dostępny w kilku kolorach gadżecik pozwoli Wam trzymać telefon zawsze przy sobie, a do tego obsługuje jeszcze więcej funkcji niż najnowsze smartwatche. Owszem, jest znacznie większy niż konkurencja, ale za taką cenę raczej nie powinniśmy wybrzydzać;).

Koncepcja zdaje się wyśmiewać w ogóle ideę „inteligentnych zegarków” uzależnionych od drugiego urządzenia. Produktem udało się już zainteresować firmie 64 konsumentów. Do zakończenia kampanii pozostały jeszcze 23 dni i 27 tysięcy dolarów potrzebnych do uruchomienia masowej produkcji. Na razie dostępna jest wersja tylko dla iPhone’a 5 i 5S, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować także modele dla innych smartfonów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.