Android KitKat dla Galaxy Note 3!

Samsung rozpoczął proces aktualizacji smartfonu Galaxy Note 3 do system Android KitKat. Aktualizacja będzie wdrażana partiami, więc jeszcze nie wszyscy użytkownicy mogą z niej skorzystać.

Pierwsze Samsungi Galaxy Note 3 zaczęły już meldować o możliwości zainstalowania na nich systemu Android KitKat. Co ciekawe, wygląda na to, że Samsung zaczął proces aktualizacji od Stanów Zjednoczonych i… Polski. Aktualizacja, póki co, dostępna jest dla urządzeń z procesorem Snapdragon. Wersje z Exynosem, jak dotąd, nie meldują o dostępności nowego Androida.

Minęło raptem dwa i pół miesiąca od premiery Androida KitKat, a Samsung już zdążył przerobić go na swoją modłę i udostępnić do pobrania. To nietypowe dla partnerów Google’a, ale trzymamy kciuki, by sytuacja ta okazała się nie wyjątkiem, a standardem, jeżeli chodzi o czas przygotowywania nowych wersji oprogramowania.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.