Androidowa Nokia na kolejnym zdjęciu

Pojawia się coraz więcej plotek na temat nowego smartfonu Nokii, który pracowałby pod kontrolą Androida. Dziś w Sieci pojawiło się kolejne zdjęcie tego tajemniczego urządzenia.
(źródło: WPDang)

(źródło: WPDang)

Zdjęcie Nokii „Normandy” z Androidem zostało opublikowane przez chińską witrynę WPDang. Z niezrozumiałych przyczyn, ktoś zamazał znaczną część interfejsu telefonu, ale to, co widać na owym zdjęciu, pokrywa się z poprzednimi plotkami na temat tego smartfonu.

Co ciekawe, coraz więcej „dobrze poinformowanych osób”, w tym niezawodny „evleaks”, twierdzi, że Normandy faktycznie trafi na rynek, mimo przejęcia działu mobilnego Nokii przez firmę Microsoft. Sam telefon ma być urządzeniem tanim i uzupełnić ofertę smartfonów z systemem Asha. Zainstalowany na Normandy system Android ma być mocno zmodyfikowany przez Nokię i, podobnie jak urządzenia Kindle Fire, nie mieć wbudowanych aplikacji do obsługi usług Google, w tym sklepu Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.