Bagiński znów na ustach całego świata [wideo]

Ostatnio zachwycaliśmy się talentem Tomka Bagińskiego podczas premiery rewelacyjnego zwiastuna do trzeciej części Wiedźmina. Mistrz krótkiej formy uwodzi nasze oczy tym razem w spocie promującym igrzyska sportowe.

Jeśli obejrzelibyście powyższy zwiastun nie wiedząc od początku czego on dotyczy jestem przekonana, że sądzilibyście, że jest to zapowiedź filmu fantasy (skojarzenia z „Hobbitem” od razu rzucają się w oczy) lub jakiegoś rozbudowanego, epickiego RPG-a. Głos przemawiający niezwykle poetycko w materiale należy do znanego fanom „Gry o Tron” aktora Charles’a Dance’a. Sądzę, że na próżno przyjdzie nam szukać lepszego zwiastuna imprezy sportowej, który w tak dobitny i zarazem klimatyczny sposób ukazuje zmagania ludzi z siłami natury.

Spot został zrealizowane przez znane, polskie studio Platige Image współpracujące z wrocławskim studiem Juice. Za reżyserię odpowiadał Tomasz Bagiński, laureat wielu festiwali filmowych w kategoriach krótkich filmów animowanych.
Źródło: Platige Image
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.