Fotorealizm na pierwszym zwiastunie Get Even

To co zobaczycie poniżej to nie CGI. Trailer powstał przy użyciu polskiej technologii skanowania Thorskan, która pozwala przenosić prawdziwe miejsca wprost do wirtualnej rzeczywistości.

The Farm 51 bardzo chce zatrzeć granice między światem wirtualnym, a rzeczywistością. Sama grafika to tylko jeden z elementów. Smaku dodaje fakt, że nigdy podczas gry nie będziemy wiedzieć, czy nasz oponent jest żywą osobą czy tylko sztuczną inteligencją kierowaną przez komputer. Scenariusz będzie opowiadał o dwóch frakcjach – by poznać pełną historię będziemy musieli wcielić się w przedstawicieli każdej z nich. Reszta jest na razie owiana tajemnicą, ale sugerując się zwiastunem i opisami na facebookowym profilu gry możemy wywnioskować, że będziemy mieć do czynienia z manipulowaniem wspomnieniami, odbijaniem zakładników i elementami horroru (spójrzcie na odbicie w kałuży krwi;) ).

Get Even zostało zapowiedziane na PC i konsole nowej generacji. Premiera została na 2015 r.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.