GTA: San Andres w końcu na Windows Phone

Rockstar Games w końcu wydał grę Grand Theft Auto: San Andreas w wersji na smartfony z systemem Windows Phone 8. Gra pojawiła się z ponad miesięcznym opóźnieniem.

GTA: San Andreas miał swoją premierę w wersji na iOS-a i Androida już w listopadzie. Gra miała pojawić się w grudniu również na smartfony Windows Phone, ale… tak się nie stało. Dziś już jednak można ją kupić, w cenie 23,99 złotych.

Gra jest obsługiwana przez smartfony Lumia 1520, 1320, 822, 820, 810 oraz HTC Windows Phone 8X. Plik do pobrania ze Sklepu Windows Phone zajmuje 18 MB, ale gra, po pierwszym uruchomieniu, musi pobrać z Internetu dodatkowe 2,5 gigabajta. Gra najwyraźniej wymaga gigabajta RAM-u, zdumiewa jednak fakt, że w gronie obsługiwanych smartfonów nie znajdziemy Lumii 920, 925 i Samsunga Ativ S, które również posiadają tę ilość pamięci operacyjnej.

GTA: San Andreas posiada odświeżoną oprawę graficzną i interfejs zoptymalizowany dla ekranów dotykowych.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.