iWatch: problemy przed premierą

Jeszcze przed Świętami zasypywaliśmy Was informacjami o smartwatchu firmy Apple, który według nieoficjalnych plotek miał zostać zaprezentowany na początku 2014. Okazuje się jednak, że Apple ma jeszcze kilka problemów ze swoim sprzętem, które wypadałoby rozwiązać jak najszybciej...

Dwa największe problemy iWatcha to bateria i wyświetlacz. Podobno bateria w prototypie okazała się mieć tak krótką żywotność, że Apple postanowiło zagonić swoich projektantów z powrotem do desek kreślarskich. Z kolei jeśli chodzi o wyświetlacz, nie odpowiada on standardom giganta z Cupertino – przypomnijmy, że w ubiegłym roku pojawiły się pogłoski o tym, jakoby Apple zerwało umowę z jedną z firm mających dostarczać podzespoły do iWatcha.

Tajemnicą Poliszynela jest to, że Apple planuje, tak jak zrobiło to w przypadku tabletów, podbić rynek „inteligentnych zegarków” swoim iWatchem. Żeby osiągnąć swój cel, zegarek od Apple’a musi być dla konkurencji tym samym, czym pierwszy iPad okazał się być dla innych tabletów.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.