Minuum- ekranowa klawiatura (nie tylko) dla smartwatchy

Jeśli standardowe klawiatury ekranowe Was nie urządzają zawsze można wypróbować alternatywne rozwiązania takie jak Swype czy SwiftKey. A co ze smartwatchami? Czy ich ekrany są jednak zbyt małe, by móc wygodnie odpisywać na wiadomości? Minuum chce udowodnić, że dla chcącego nic trudnego.

Minuum wykorzystuje układ QWERTY, ale w nietypowy sposób. Ciąg liter ułożony jest w jednym rzędzie, przy czym znaki położone są na trzech wysokościach. Dzięki temu zaoszczędzono znaczną ilość miejsca na ekranie. I to właśnie z tego powodu Minuum świetnie spełnia swą rolę w inteligentnych zegarkach – przynajmniej według producentów. System obsługuje także autokorektę, a przy dłuższym przytrzymaniu znaku otrzymamy wygodne powiększenie tej części ekranu.

Poniżej możecie zobaczyć jak korzysta się z tej klawiatury. Na razie dostępna jest dla gadżetów opartych na systemie Android np. Samsung Galaxy Gear. W Google Play zapłacicie za Minuum 4,99 zł.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.