Motorola chce oferować tanie, a dobre smartfony

Należąca do Google'a Motorola najwyraźniej chce skopiować sukces Nokii, oferując dobre smartfony w niskich cenach. Moto G to dopiero początek, a Nokia ma się czego obawiać.
Moto G

Moto G

Zaprezentowana niedawno Moto G jest wyposażona w czterordzeniowy procesor 1,2 GHz i 4,5-calowy wyświetlacz HD, kosztując przy tym raptem 179 dolarów. Dennis Woodside, dyrektor generalny Motoroli, twierdzi jednak, że to dopiero początek.

W znacznej części świata, 179 dolarów to całkiem sporo pieniędzy, jest więc duży rynek dla jeszcze tańszych telefonów. Zamierzamy się temu przyjrzeć i jest to dla nas bardzo ważne. Czemu te urządzenia nie mogą kosztować 50 dolarów? Nie ma żadnych powodów przeciwko temu, więc na to postawimy — zapowiada Woodside.

To jednak nie oznacza, że Motorola zamierza wycofać się z rynku premium. Pomysł na możliwość całkowitego dopasowania smartfonu pod swoje preferencje, tak jak w przypadku Moto X, ma być również rozwijany. Będzie można wybierać nie tylko spośród kolorów i materiałów, z jakich ma być wykonana obudowa, ale również dopasowywać funkcje techniczne oraz rozmiary ekranu.

0
Źródło: Trusted Reviews
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.