Najchętniej „piracone” filmy roku, to…

Najpopularniejszym nielegalnie pobieranym filmem roku 2012 okazała się komedia "Projekt X", która, co ciekawe, nie odniosła sukcesów w kinach. A co z Sieci piraci pobierali w roku ubiegłym?

Jak się okazuje, najchętniej pobieranym pirackim filmem roku 2013 okazał się „Hobbit: Niezwykła Podróż”, który również odniósł niesamowity sukces w kinach. Według danych serwisu TorrentFreak, film ten pobrano z sieci torrentowych nie mniej, niż 8,4 miliona razy.

Na drugim miejscu uplasował się kontrowersyjny werstern Quentina Tarantino, zatytułowany „Django” (8,1 miliona pobrań). Trzecie miejsce zajmuje film „Szybcy i Wściekli 6” (7,9 miliona pobrań).

Większość filmów z pierwszej dziesiątki tych najchętniej pobieranych nielegalnie to wysokobudżetowe, komercyjne filmy, z wyjątkiem „Poradnika Pozytywnego Myślenia”, który również znalazł się w zestawieniu, na piątym miejscu. Oprócz niego, znalazły się tam „Iron Man 3”, „Star Trek: W Ciemność”, „Gangster Squad: Pogromcy Mafii”, „Iluzja”, „Kac Vegas 3” i „World War Z”.

Źródło: TorrentFreak
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.