Nie będzie premiery Galaxy S 5 podczas Mobile World Congress

Najnowszy flagowiec Samsunga nie zadebiutuje podczas lutowych targów Mobile World Congress w Barcelonie - potwierdza jeden z kierowników koreańskiej firmy.

Pogłosek o nowym Galaxy S 5 niemal codziennie pojawia się mnóstwo – nic dziwnego, to w końcu flagowy model koreańskiego producenta, który zwykle rozbudza nasze apetyty. Dziś nie tylko dowiedzieliśmy się, że w specyfikacji smartfona znaleźć mamy między innymi 5-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 805 oraz baterię o podwyższonej pojemności 2900 mAh, ale również możemy wam przekazać nieco gorsze informacje.

Mianowicie Galaxy S 5 nie zadebiutuje w lutym 2014 roku, podczas targów MWC w Barcelonie, a to była najczęściej powtarzająca się data wśród szerzących się pogłosek.

Kiedy zatem możliwa jest premiera? Teraz mówi się o specjalnie zwołanej premierze w Londynie, która miałaby się odbyć w marcu. Jak będzie, jak zwykle przekonamy się dopiero po ogłoszeniu oficjalnej informacji.

0
Źródło: G for Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.