Pierwsza polska gra na PS4 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Basement Crawl może nie jest wysokobudżetowym tytułem, który pokaże moc next-gena, ale zapowiada się na klimatyczną zręcznościówkę 2,5D, w którą chętnie pogracie ze znajomymi.

Basement Crawl pojawi się w cyfrowym sklepie Sony już 29 stycznia br. w cenie 9,99 Euro. Gra nastawiona jest na tryb wieloosobowy do 8 graczy online i do 4 graczy w trybie lokalnym.

Jest to typowa gra imprezowa, której celem jest zlikwidowanie na kwadratowej planszy pozostałych graczy. Podobnie jak w Bombermanie tak i tutaj rozstawiamy pułapki, z tym, że postacie nie przypominają kreskówkowych ludzików, a postacie wprost wyjęte z horrorów. Każda z nich ma ponadto unikalne właściwości. Zapowiada się to całkiem nieźle i z uwagi na fakt, że na PS4 praktycznie nie ma w tym momencie wielu gier stawiających na zręcznościową zabawę na kanapie to Basemenet Crawl może odnieść spory sukces sprzedażowy.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.