Piosenkarka z urodą poprawianą graficznie W TRAKCIE śpiewania

Robi wrażenie! Robi ogromne wrażenie! Nic więcej nie zdradzę, obejrzyjcie najpierw proszę poniższy film.

Teledysk nawiązuje do znanej już konwencji filmików uwieczniających poprawianie w programie graficznym urody modelki (lub piosenkarki). Ale tym razem wygląda to trochę inaczej…

Współczesne programy do obróbki grafiki i wideo oferują wiele niezwykłych, naprawdę imponujących funkcji, ale… w tym przypadku warto krytycznie podejść do autentyczności wykonanych na filmie przeróbek. Mamy do czynienia z graniem pewną konwencją filmów „photoshopowych”, natomiast absolutnie nie warto wierzyć w to, że wszystkie widziane na filmie poprawki wykonane zostały w prezentowanym, tajemniczym programie. Nie ma na to szans, choć nie ulega wątpliwości, że znaczna część widocznych zmian rzeczywiście dokonana została komputerowo. Ale nie wszystkie, np. zmiana fryzury czy dołożenie sztucznych rzęs to niemal na pewno zagrania absolutnie naturalne, kreowane jedynie na „software’owe”.

Ale i tak nie zmienia to podstawowego faktu, że zarówno pomysł, jak i jego realizacja, zasługują na wielkie brawa!!!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.