Reżyser „Dystryktu 9” zajmie się „Halo”?

Neil Blomkamp miał reżyserować ekranizację gry "Halo". Gdy produkcję filmu anulowano, nakręcił on nominowany do Oskara "Dystrykt 9". Teraz, według niepotwierdzonych źródeł, wraca do pierwotnego projektu.

Według „zaufanych źródeł” redakcji Latino Review, Neil Blomkamp wyreżyseruje pilotowy odcinek serialu „Halo”. Negocjacje z uznanym reżyserem ponoć nadal trwają i nie wiadomo, czy zakończą się pomyślnie. Biorąc jednak pod uwagę zaangażowania Blomkampa w przedprodukcję filmu „Halo” oraz fakt, że wyreżyserował on promujący grę „Halo 3” film krótkometrażowy „Halo: Landfall”, wydaje się on idealną osobą do objęcia tego stanowiska.

Według potwierdzonych już informacji, produkcją serialu zajmie się sam Steven Spielberg. Sam serial ma być interaktywny i dostępny na platformie Xbox Wideo. Niestety, nie wiemy co owa „interaktywność” dokładnie oznacza.

0
Źródło: Latino-Review.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.