Szef Forda: „nie, nie przejdę do Microsoftu!”

Alan Mulally, zdaniem wielu informatorów, był głównym kandydatem na przejęcie po Stevie Ballmerze rolę dyrektora generalnego Microsoftu. Informacje te najwyraźniej okazały się nieprawdziwe.
Alan Mulally

Alan Mulally

Chciałbym zakończyć te spekulacje na temat Microsoftu, bo ja nie mam innych planów, niż służenie Fordowi. Nie martwcie się, nie odchodzę — oświadczył Mulally w sprawie porzucenia przez niego stanowiska dyrektora generalnego Forda na rzecz podobnego stanowiska w Microsofcie. Szef Forda nie chciał jednak zdradzić, czy Microsoft faktycznie składał mu jakiekolwiek propozycje, dodał jednak, że to całe zamieszanie „rozproszyło uwagę” Forda.

Uważa się, że głównymi kandydatami na rolę szefa Microsoftu są Satya Nadella (szef działu chmurowego w Microsofcie), Tony Bates (Microsoft, były szef Skype’a) oraz Stephen Elop (były dyrektor generalny Nokii). Każde z tych nazwisk pochodzi jednak ze spekulacji, a nie z oficjalnych deklaracji giganta z Redmond.

0
Źródło: The Big Story
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.