Tak wygląda iOS dedykowany… samochodom

iOS 7 to nie jedyny nowy system operacyjny, zaprezentowany w ubiegłym roku przez Apple'a. Gigant pracuje nad platformą dla wybranych modeli samochodów, dzięki której owe samochody będą mogły integrować się z... iPhonem.

Steve Troughton-Smith opublikował na swoim youtube’owym kanale klip wideo, w którym prezentuje elementy iOS in the Car, ukryte przed użytkownikiem w systemie iOS 7.0.3. Autor filmiku zauważa, że to, co widać, to najprawdopodobniej oprogramowanie znajdujące się jeszcze w fazie prototypu, więc najprawdopodobniej zostanie jeszcze dopracowane przez Apple’a.

iOS in the Car pozwoli kierowcom na wykorzystanie Siri do nawigacji, odczytywania wiadomości tekstowych czy odtwarzania multimediów. Informacje, takie jak wskazówki nawigacyjne z Apple Maps, będą wyświetlane na wbudowanym w deskę rozdzielczą wyświetlaczu.

iOS in the Car najprawdopodobniej zadebiutuje oficjalnie wraz z premierą systemu iOS 7.1.

@stroughtonsmith looks different in 7.1 beta:) pic.twitter.com/sANTrdzrmc

— Denis Stas (@zyafa) styczeń 28, 2014

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.