Tak wygląda samsungowy smartfon z Tizenem

Samsung już od roku pracuje nad smartfonem z systemem operacyjnym Tizen i cały czas wstrzymuje się przed jego wydaniem na rynek. Wygląda jednak na to, że prace nad urządzeniem ZEQ-9000 mają się ku końcowi.
(źródło: MOVEPLAYER)

(źródło: MOVEPLAYER)

Redakcja koreańskiego serwisu MovePlayer zdobyła zdjęcie smartfonu ZEQ 9000, który ma być „napędzany” przez system operacyjny Tizen. Telefon ma się pojawić w dwóch wersjach: standardowej i obsługującej dwie karty SIM.

Według tych informacji, smartfon ma być wyposażony w 4,8-calowy ekran o rozdzielczości WXGA (1280 x 768 pikseli) oraz czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 2,3 GHz. Wszystkie przyszłe smartfony z Tizenem mają nosić miano ZEQ (podobnie jak androidowe smartfony Samsunga noszą miano Galaxy, a windowsowe Ativ).

Samsung ZEQ 9000 ma zostać zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2014 w Barcelonie, które odbędą się pod koniec lutego.

0
Źródło: Trusted Reviews
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.