Windows Phone 8.1 to wycofywanie się z pewnych decyzji

Windows Phone 8 był krytykowany za bardzo uproszczone zarządzanie głośnością. Można było zmieniać ją tylko globalnie, z osobna mogąc regulować tylko głośność rozmowy. To ma się zmienić wraz z aktualizacją do wersji 8.1.

Wkurza cię to, że Microsoft postanowił, że głośność dzwonków i multimediów nie może być regulowana z osobna? Mamy dobre wieści: gigant wycofuje się z tej decyzji i wygląda na to, jak donosi WPBar.cn, że wprowadzi osobne ustawienia dla dzwonków i multimediów.

Nowy mechanizm ma zadebiutować wraz z systemem Windows Phone 8.1. Ten ma się pojawić na wiosnę tego roku jako darmowa aktualizacja do Windows Phone 8. Inne spodziewane zmiany w tym systemie to wprowadzenie ekranowych przycisków funkcyjnych, wirtualny asystent rozumiejący komendy głosowe wydawane językiem naturalnym oraz nowe centrum powiadomień, które uzupełni rozwiązanie w postaci aktywnych kafelków.

0
Źródło: WMPoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.