Wpadka znanego reżysera na konferencji Samsunga

Twórca takich hitów, jak Twierdza, Bad Boys, Armageddon czy Transformers, nie radzi sobie z improwizowaniem na scenie. Po awarii telepromptera Bay nie był w stanie dalej chwalić samsungowych telewizorów, wiec przeprosił i... zszedł ze sceny.

Samsung nie szczędził pieniędzy na promowanie swojego najnowszego, 105-calowego telewizora UHD. Zaprosił na targi CES 2014 samego Michaela Bay’a, by ten opowiedział o nim nieco więcej i wskazał, jego zdaniem, jego największe zalety. Reżyser najwyraźniej nie jest przyzwyczajony do tego typu imprez, już na samym początku swojego wystąpienia wyglądał na bardzo stremowanego. Na domiar złego, podczas wystąpienia, awarii uległ teleprompter, podpowiadający słowa, które Bay miał wypowiedzieć. Reżyser nie wytrzymał, przeprosił, i zszedł ze sceny, zostawiając na niej wrytego w ziemię przedstawiciela Samsunga.

Bay przeprosił również na swoim blogu za swoją wpadkę. –

Wow! Właśnie się skompromitowałem na CES. Byłem tak podekscytowany, że zacząłem mówić za wcześnie i teleprompter się pogubił. Wystąpienia na żywo chyba nie są moją mocną stroną — napisał. No cóż… zdecydowanie nie są.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.