„Perfekcyjny smartfon” za 1500 złotych?

Pod koniec ubiegłego roku firma OnePlus obiecywała nam, że stworzy "perfekcyjny smartfon w nieuciążliwej cenie" i że będzie słuchać opinii internautów podczas jego projektowania . Dziś już wiemy co oznacza "nieuciążliwa cena".

Pierwszy smartfon firmy OnePlus, nazwany, tak po prostu, One, ma mieć topową specyfikację sprzętową i być znacznie tańszy od odpowiedników u konkurencji. Urządzenie ma być zbudowane „z najlepszych komponentów” i być w czołówce smartfonów wydanych na rynek w tym roku. Pojawić się ma w sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku i obsługiwać dziewięciozakresowo standard LTE. Urządzeniem ma zarządzać system operacyjny Android z nakładką CyanogenMod.

Ile za to wszystko mamy zapłacić? Pete Lau, dyrektor generalny OnePlus, ogłosił właśnie, że urządzenie nie będzie kosztować więcej, jak 500 dolarów, mając na myśli wersję pozaoperatorską, bez umowy. Dodał też, że nie planuje, przynajmniej na razie, tworzyć tańszych, gorzej wyposażonych wersji One’a.

Czekamy z dużym zainteresowaniem.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.