7 minut z Lords of The Fallen

CI Games na czele z Tomaszem Gopem pracuje nad grą od września 2011r. Dziś możemy w końcu obejrzeć pierwszy materiał z rozgrywki. Czy tego właśnie się spodziewaliśmy?

Pierwsze co rzuca się w oczy to dopracowana grafika. Lokacje są szczegółowe, a postacie poruszają się płynnie. Dark Soul miało wiele brunatnych kolorów, jakby wyblakłych – tu zaś, przynajmniej w miejscu zaprezentowanym w demie widzimy kolorystykę przypominającą nieco serię Darksiders. Jeśli zaś chodzi o samą mechanikę rozgrywki widać wyraźnie, że będzie to zręcznościowa gra akcji, która raczej nie nastręczy nam tylu trudności co Dark Souls. Walka z bossem wygląda mało oryginalnie i nieco zbyt łatwo, ale Tomasz Gop przyznał, że nie było to przecież jego pierwsze podejście. Po 7 minutach rozgrywki nie da się ocenić całości, ale fani zręcznościowych RPG-ów powinni być zadowoleni z takiej prezentacji.

Lord of the Fallen pojawi się jesienią tego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: VG24/7
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.