Amazon kupi cały dział Xboxa od Microsoftu?

Oczywiście na razie jest to tylko pogłoska, ale oparta na dość wiarygodnych doniesieniach. Dlatego warto w ogóle rozważyć, czy jest prawdziwa.

Twórcą pogłoski, wypuszczonej za pośrednictwem Twittera, jest Pete Dodd. Z przeprowadzonej przez niego „rozmowy” wynika, że możemy spodziewać się tak naprawdę dwóch wydarzeń, o które pytał Geoffa Keighley’a. Pierwsze z nich to ostateczna premiera bardzo obiecującej gry Titanfall, ale jeszcze ciekawsze jest niewątpliwie to drugie. Pete pyta się Geoffa, czy ogłoszone zostanie kupno Xbox-a przez koncern Amazon. W odpowiedzi otrzymuje informację, że przejęcie nie zostało jeszcze dokładnie opracowane i że w ogóle nie wiadomo, czy uda się je z sukcesem zakończyć.

Wygląda więc na to, że na razie ustalenia trwają, choć oczywiście należy podchodzić do tej informacji z dużą dozą nieufności.

0
Źródło: twitter.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.