Czy tak będzie wyglądał iPhone 6?

W 2012 roku, po pięciu generacjach iPhone'a, Apple zdecydowało się na zwiększenie przekątnej ekranu w swoich telefonach. 4 cale okazały się lepsze od "nikt nie potrzebuje więcej niż" 3,5". Czy to oznacza, że iPhone 6 będzie jeszcze większy?

To bardzo możliwe. Zresztą pojawiły się już plotki o tym, jakoby Apple planowało dwa modele najnowszej generacji: pierwszy z 4,7″ calowym ekranem, oraz model XL, powiększony do 5,5 cala. Zastanawiacie się jak wyglądałyby nowe telefony Apple’a? My też. Federico Ciccarese, założyciel studia CiccareseDesign, postanowił poświęcić trochę swojego czasu i zaprojektować nowy model iPhone’a. Koncepty wyglądają imponująco:

Niestety nie wydaje nam się, aby Apple zdedycowało się nawiązywać w swoim najnowszym modelu do prehistorii jaką jest iPhone 3G i 3GS. Nie wiemy też, czy Apple zdecyduje się dołączyć do reszty producentów, którzy uwierzyli w sens zakrzywionej elektroniki użytkowej. Wydaje nam się również, że Ciccarese nieco przesadził z projektem – szerokość ramki bocznej musi być nieco większa, niż ta przedstawiona na zdjęciach. Ale trzeba przyznać, że projekt wygląda bardzo przyjemnie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.