Dwie istotne i trzy krytyczne łatki od Microsoftu

W ubiegłym miesiącu Microsoft nie wydał żadnych łatek oznaczonych jako krytyczne. W tym a to wyda aż dwie. Mają się pojawić w usłudze Windows Update już 11 lutego.

Pierwsza z krytycznych usterek dotyczy systemów Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows RT oraz Windows RT 8.1. Druga zaś wykryta została w oprogramowaniu Microsoft Forefront Protection 2010 dla Exchange Server. Trzy istotne łatki będą dotyczyły systemu Windows XP i wszystkich jego następców. Jak zawsze, Microsoft nie podaje konkretnych informacji na temat wykrytych usterek, by do czasu opublikowania łatek nie ułatwiać życia cyberprzestępcom.

Dodatkowo, pojawi się aktualizacja dla systemu wbudowanego w konsolę Xbox One. Wprowadzi ona kilka nowych funkcji, takich jak moduł do zarządzania pamięcią masową. Nie zabraknie też aktualizacji dla oprogramowania układowego urządzeń Surface.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.