Huawei prezentuje bransoletkę i zestaw słuchawkowy w jednym

Styczniowe targi CES zwiastowały wysyp ubieralnych technologii. Widzieliśmy już gadżety typowo dla sportowców czy biżuterię dla kobiet. Huawei postanowił stworzyć bardziej uniwersalny gadżet, który stanowi połączenie trzech mobilnych urządzeń.

Talkband B1 z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych inteligentnych bransoletek. Ma 1,4-calowy, giętki ekranik OLED, na którym to wyświetlane są różnego rodzaju informacje – od standardowej godziny poprzez powiadomienia, aż po liczbę spalonych kalorii czy przebytego dystansu. Bransoletka na jednym ładowaniu wytrzyma nam 6 dni, a producent zachęca także do niezdejmowania jej w nocy. Posiada ona bowiem funkcję monitorującą przebieg naszego snu i wybudzania nas w najlepszym dla organizmu momencie.

fot. androidcentral.com

fot. androidcentral.com

Najciekawsze w Talkbandzie jest jednak to, że można łatwo wypiąć z bransoletki zestaw słuchawkowy Bluetooth. Trzeba przyznać, że to całkiem sensowny pomysł. Talkband B1 ma pojawić się w sprzedaży w Europie w drugim kwartale tego roku. Jego cena ustalona została na 99 Euro (około 410 zł).

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.