Huawei uciera nosa Samsungowi i Apple’owi

Chiński producent wykazał się złośliwym poczuciem humoru przy okazji promowania swojego najnowszego smartfonu, którym najprawdopodobniej będzie Ascend W3.

Na klipie reklamowym prezentowany na początku jest iPhone 5. Jego użytkownik postanowił wypytać Siri o nowości, jakie będą prezentowane podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, prosząc, o pokazanie mu „czegoś niesamowitego”. Siri posłusznie odpowiada, opowiadając o „wspaniałym, cienkim tablecie” z bardzo długim czasie pracy na baterii oraz o smartfonie z aparatem robiącym znakomite zdjęcia, a także o tablecie z obsługą sieci LTE.

Użytkownik następnie pyta, czy chodzi tu o produkty Fruita lub Some Songa (jasne nawiązanie do Apple’a i Samsunga), a Siri zaprzecza, tłumacząc, że chodzi tu o Huawei, który „jest gotowy raz jeszcze zadziwić świat” (ponowne nawiązanie do marketingu Apple’a).

Czekamy więc na „niesamowitości” od Huawei z bardzo dużym zainteresowaniem…

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.