Już jutro będziesz mógł wcielić się w Rambo

Krakowskie studio Teyon Games zabierze Was już jutro - 21 lutego 2014r. - w miejsca znane z kadrów "Rambo: Pierwsza Krew", "Rambo II" i "Rambo III".

Rambo: The Video Game nie będzie typową grą akcji z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy dość odważnie postanowili wejść w gatunek gry dziś praktycznie już zapomniany, a kiedyś popularny na automatach. W Rambo nie będziemy mogli sterować głównym bohaterem, a jedynie widocznym na ekranie celowniczkiem. Pojawią się także sekwencje QTE. Dzięki temu doświadczenie będzie bardziej filmowe i przystępne dla osób, które na co dzień nie grają w FPS-y. Oprócz standardowego karabinu maszynowego nasz bohater będzie także walczył z przeciwnikami przy użyciu łuku, noży i własnych pięści. Posiadacze PS3 ponadto będą mogli wykorzystać kontroler PS Move.

Możemy także liczyć na motywy muzyczne znane z trylogii filmowej, co z pewnością ucieszy fanów serii. Sugerowana cena detaliczna gry na PC wyniesie 119 zł oraz 169 zł na PS3 i Xbox 360.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.