Koniec z problematyczną synchronizacją Skype’a

W listopadzie Microsoft ogłosił, że zespół pracujący nad Skypem wziął się do pracy nad poprawieniem działania synchronizacji czatów tekstowych pomiędzy wykorzystywanymi przez nas urządzeniami. Dziś poznajemy efekty tych prac.

Kupiony przez Microsoft komunikator Skype miewał problemy, gdy wykorzystywaliśmy go na większej ilości urządzeń, niż jedno. Wiadomości tekstowe nie synchronizowały się poprawnie pomiędzy naszymi smartfonami, komputerami i tabletami. To, na szczęście, należy już do przeszłości. Wprowadzono powiadomienia push a także usprawniono synchronizację, by historia naszych rozmów była zawsze dostępna, niezależnie z jakiego urządzenia korzystamy.

Wkrótce pojawią się kolejne usprawnienia, które wyeliminują drobne, acz irytujące niedoróbki Skype’a. Powiadomienia z komunikatora będą się pokazywać tylko na urządzeniu, z którego aktualnie korzystamy. Będzie się też synchronizowała lista kontaktów oznaczonych jako „Ulubione”.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.