Mikro tuner DVB-T do smartfona

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek urządzenie, które umożliwia oglądanie cyfrowej TV bez względu na miejsce. Do oglądania programów wystarczy smartfon z systemem Android.

Oglądaj bezpłatną telewizję cyfrową gdziekolwiek jesteś – w domu, na wakacjach lub w podróży służbowej. Ten miniaturowy tuner (CTVDIGANG) w łatwy i szybki sposób zamieni smartfon w odbiornik telewizji cyfrowej. Urządzenie współpracuje z tabletami i smartfonami zaopatrzonymi w system Android. Kompatybilność można sprawdzić na stronie producenta.

Po pobraniu bezpłatnej aplikacji z Google Play i instalacji oprogramowania reszta odbywa się na zasadzie Plug&Play. Wystarczy podłączyć urządzenie do telefonu bądź tabletu, otworzyć aplikację, wybrać kanał i rozpocząć oglądanie ulubionego programu czy filmu.

Produkt nie wymaga połączenia internetowego ani też dodatkowego zasilania. Po instalacji i podłączeniu, pozwala na odbiór bezpłatnych kanałów telewizyjnych w rozdzielczości HD w trybie pełnoekranowym.

Cenę detaliczną ustalono na 199 zł.

0
Źródło: Concepttronic
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.