Nju mobile: wieczyste działanie numeru po jednym doładowaniu

Na dodatek wygląda na to, że nie ma w tym przypadku żadnych "gwiazdek" czy "małym druczkiem". Wystarczy raz doładować konto, a będzie ono ważne – jak to określa sam operator – po wieki.

Konto ważne jest bezterminowo, bez konieczności przelewania kolejnych środków. Jedyne, czego wymaga operator, co dokonywane raz na pół roku potwierdzenie (darmowym SMS-em), że dany użytkownik nadal wykorzystuje zakupiony numer.

Potwierdzenie odbywa się w formie odpowiedzi na SMS-a z zapytaniem przysłanym przez Nju mobile o następującej treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Brak odpowiedzi na to pytanie spowoduje przysłanie jeszcze drugiego, ponaglającego SMS-a. Jeśli i on zostanie zignorowany, po trzech dniach numer zostanie wyłączony.

Oczywiście SMS z zapytaniem zostanie przysłany po pół roku od momentu ostatniego doładowania, czyli jeśli dalsze, nieobowiązkowe doładowania będą jednak mieć miejsce, pytanie od operatora nie będzie przysyłane. Szczegóły oferty można poznać na stronie Nju mobile.

0
Źródło: nju mobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.