Oto stół za 21 tysięcy złotych!

Firmy 3M i Ideum połączyły siły, by stworzyć nowy, multimedialny... stół. Firmy te mają już w swojej ofercie stoły z Windows 8, teraz przyszła pora na wersję z systemem Android.

3M i Ideum wprowadziły dwa nowe stoły do swojej oferty: Platform 32 i powiększoną jego wersję w postaci Platform 46. Oba urządzenia są wyposażone w czterordzeniowy processor Intel Core i7 3,7 GHz, napęd Blu-ray i wyświetlacz pracujący w rozdzielczości Full HD. 32-calowa wersja oferuje ekran dotykowy obsługujący 40 równoczesnych punktów dotyku, a 46-calowa wersja 60 takich punktów. Większy stół to też 500-gigabajtowy dysk twardy I 16 GB pamięci DDR3 RAM. Mniejsza wersja ma o połowę mniej obu rodzajów pamięci.

Oba urządzenia będą zarządzane przez system operacyjny Android Jelly Bean 4.1 w czystej formie. Stoły mają być wodoodporne. Cena? Już od 5050 euro…

0
Źródło: Ideum
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.