Pierwszy wywiad z nowym szefem Microsoftu

Kilka tygodni temu Microsoft mianował Satyię Nadellę jako swojego nowego dyrektora generalnego. Nadella w końcu zdecydował się udzielić swojego pierwszego wywiadu jako szef giganta z Redmond.

Przywilej wypytania Nadelli o przyszłość Microsoftu jako pierwszemu przypadł gazecie The New York Times. Niestety, z samego wywiadu nie dowiadujemy się nic ponad to, co Nadella już przekazał nam przy okazji obejmowania swojego nowego stanowiska.

Nadella dodał jednak jeszcze jedno stwierdzenie do dotychczas wygłaszanych formułek na temat przyspieszenia tempa wprowadzania innowacji przez jego firmę. Stwierdził, że większość korporacji nie jest w stanie przetrwać za długo na rynku. Nadella chce, by Microsoft był wyjątkowy. –

Jest bardzo niewiele firm, które przetrwały chociaż sto lat. Być stuletnią firmą, której pracownicy widzą sens w tym co robią, to jest nasza misja — stwierdził.

Cały wywiad, dla zainteresowanych, dostępny jest pod tym adresem.

0
Źródło: The New York Times
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.