Samsung uchyla rąbka tajemnicy o Galaxy S 5

Odliczanie do premiery kolejnego, flagowego smartfona Koreańczyków już się zaczęło, więc nie dziwi fakt, iż Samsung chce jak najbardziej podgrzać atmosferę.

Dziś dołożył trochę węgla do pieca. Na zaproszeniu na konferencję prasową, zaplanowaną na 24 lutego 2014 roku w Barcelonie (w trakcie targów Mobile World Congress) możemy zobaczyć nowe ikonki, które najprawdopodobniej są częścią nowego interfejsu użytkownika. Oczywiście przedstawione ikonki, a raczej ich podpisy, nie reprezentują aplikacji, które będziemy mogli zobaczyć na Samsungu Galaxy S 5, a jedynie zbiór funkcji i cech, jakich możemy spodziewać się po nowym smartfonie z Korei, takich jak szybkość, rozrywka, prywatność, społeczność czy fitness. Dają natomiast ogólny ogląd tego, jak będzie wyglądać nowy UI nakładki TouchWiz dla Galaxy S 5.

Skąd wiemy, że owe zaproszenie dotyczy właśnie Galaxy S 5? Konferencja Unpacked oznaczona jest numerkiem „5”, a żaden inny produkt Samsunga nie wchodzi aktualnie w swoją piątą generację. Dowiedz się więcej o Samsungu Galaxy S 5 – w tym jego zakładaną specyfikację.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.