Tłusty czwartek w CDP.pl – 50 gier po „piątaka”!

Wielki Giermasz, który po raz pierwszy odbywał się nie tylko na stronie internetowej sklepu, ale także w sieci sklepów Biedronka zakończył się dużym sukcesem. Polskie wydawnictwo nie odpuszcza i już jutro - 27 lutego - zaoferuje kolejne promocje.

Tym razem wyprzedaż nie obejmie całego asortymentu, a jedynie gry w wersjach cyfrowych. Od godziny 10.00 rano na stronie CDP.pl będzie można zakupić je w cenie 5 zł. Wśród tytułów objętych promocją znajdziecie takie tytuły jak: „Bunch of Heroes”, „Gothic 3”, „Flashback HD”, „Desperados 2: Cooper’s Revenge” i około 45 innych. Podobnie jak w przypadku Giermaszu każdy zakup i nowo zarejestrowany użytkownik przyczyni się do napełnienia paska, który po osiągnięciu 100% skutkował będzie obniżeniem ceny „Wiedźmina” w edycji rozszerzonej do 4,99 zł. Dodatkowo każdy, kto wyda w tym czasie minimum 25 zł po zakończeniu promocji otrzyma 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie.

Wyprzedaż potrwa od 27 lutego od godziny 10.00 do końca weekendu.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.