Trials Fusion nadjedzie już w kwietniu

16 kwietnia br posiadacze komputerów PC oraz konsol Xbox 360, Xbox One i PS4 będą mogli wcielić się ponownie w rolę kaskaderów przemierzających na motocyklach szaleńcze trasy w czwartej już odsłonie popularnej serii Trials.

Trials Fusion pojawi się w sprzedaży w wersji cyfrowej (w cenie 19,99 $) na wymienionych wyżej platformach oraz w wersji pudełkowej na PS4 i Xbox One gdzie za cenę 39,99$ otrzymamy także przepustkę sezonową, dzięki której do kwietnia 2015 roku otrzymamy dostęp do sześciu DLC. Przepustkę sezonową będzie można także kupić oddzielnie w dystrybucji cyfrowej (cena 19,99$).

Charakterystyczne dla tej części gry będą lokacje nawiązujące do świata przyszłości. Na zwiastunie powyżej obejrzeć możemy futurystyczne miasta, scenerie przypominające widoki z filmu „TRON”, czy akrobacje na solarnych rampach ciągnących się przez pustynny kanion.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.