Windows 8.1 Update 1 wyciekł do Sieci

Testowa wersja Windows 8.1 Update 1 jest już do pobrania z sieci p2p i z innych miejsc służących do wymiany danych. To wczesna, nieukończona jeszcze wersja nowego systemu operacyjnego Microsoftu.

Windows 8.1 Update 1 jest już dostępny do pobrania dla wyjątkowo ciekawskich. Ostrzegamy jednak, że udostępniony w Sieci system nie jest jeszcze ukończony, co oznacza, że może zawierać błędy i niedoróbki. Co więcej, ów system nie pochodzi z legalnego źródła, może więc mieć zaszyte w sobie złośliwe oprogramowanie.

Aktualizacja Update 1 wprowadza kilka usprawnień dla użytkowników preferujących myszkę i klawiaturę do obsługi komputera. Nowy system to nowe kontrolki w aplikacjach pełnoekranowych, dzięki czemu można je zamykać i minimalizować w podobny sposób, co okna na klasycznym Pulpicie. Pojawiły się też nowe menu kontekstowe na ekranie startowym, dedykowane prawemu klawiszowi myszki, oraz wyciągnięto „na wierzch” kilka podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwarka systemowa, Panel Sterowania czy wyłączanie komputera.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.