Wysyłasz SMS i chcesz znać reakcję odbiorcy?

Wiadomości tekstowe są fajne, ale mają jedną wadę: można w nich kłamać bez obawy o dekonspirację. Przynajmniej do tej pory.

Piszesz zabawny SMS i dostajesz po chwili odpowiedź „hahaha”. Zaczynasz się zastanawiać, czy naprawdę to, co napisałeś było śmieszne, czy adresat wiadomości jest zwyczajnie uprzejmy. Dzięki aplikacji Dumbstruck możesz zobaczyć reakcję odbiorcy na własne oczy.

Aplikacja rejestruje krótki, 6-sekundowy filmik za pomocą przedniej kamery w trakcie wyświetlania wiadomości tekstowej na smartfonie odbiorcy, a następnie wysyła go do nadawcy wiadomości. Jak to działa? Gdy adresat otrzymuje SMS, naciska przycisk „start” w aplikacji, która aktywuje kamerę i rozpoczyna nagrywanie reakcji. Filmik można udostępnić na Facebooku lub Twitterze. Po 24 godzinach filmik jest automatycznie usuwany, chyba że wybierzemy inaczej.

Pomysł ciekawy, wyraźnie wzorowany na Snapchacie – tam jednak sami decydujemy o wysłaniu filmiku z dodatkiem.

Dumbstruck dostępny jest na razie wyłącznie na iOS-a.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.