Black Brook: przenośny PC wymyślony na nowo

Intel zademonstrował projekt przenośnego komputera AIO "Black Brook" - cienkiego i lekkiego systemu, z możliwością instalacji w dowolnym miejscu w domu.

Black Brook ma wbudowaną kamerę Intel RealSense 3D, cztery mikrofony, dźwięk wysokiej jakości i wyświetlacz Full HD. Ale to nie wszystko. Technologia Intel Ready Mode, dostępna w wybranych desktopach, wykorzystuje opcję oszczędności energii w procesorach Intel Core czwartej generacji. W połączeniu z oprogramowaniem i optymalizacjami płyty głównej umożliwia desktopom natychmiastową gotowość i stałe połączenie z siecią przy minimalnym poborze mocy. Dzięki technologii Intel Ready Mode oraz oprogramowaniu innych firm, komputer stacjonarny ma być błyskawicznie gotowy do pracy, gwarantując zarazem, iż ulubione aplikacje zostaną zaktualizowane – tak jak albumy zdjęć, w chwili gdy użytkownik będzie wchodził po domu.

Jak to wszystko ma działać, prezentuje poniższy filmik:

0
Źródło: Intel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.