Chicago zhakujemy w maju [wideo]

To jest ten typ gry, który wyjdzie albo rewelacyjnie, albo przyniesie głównie rozczarowanie. Nad Ubisoftem wisi olbrzymia presja graczy, którzy dwa lata temu zostali zaczarowani pierwszym zwiastunem gry i mają co do niej wielkie wymagania.

Jeśli pamiętacie pierwszą prezentację gry musicie też pamiętać jak wielką zrobiła ona furorę. Zachwycaliśmy się detalami miasta, możliwościami Aidena – rewelacyjnego hakera, który jednym kliknięciem potrafi przejąć kontrolę nad połową Chicago -, oraz dojrzałą fabułą. Z czasem jednak nasze emocje opadły, pokazywane gameplaye nie robiły już takiego wrażenia, a ciągle przekładana data premiery i pojawienie się w międzyczasie GTA V ostudziło nasz zapał do gry.

Mimo to skłamałabym, gdybym napisała, że Watch Dogs nie jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. 27 maja przekonamy się, czy czarny koń targów E3 2012 spełni pokładane w nim nadzieje. Watch Dogs ukaże się na komputerach PC, a także na konsolach starej i nowej generacji, przy czym platformy Sony otrzymają 60 minut dodatkowej rozgrywki. Powyżej możecie obejrzeć najnowszy trailer gry.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.