Jeszcze tańszy Apple iPhone 5c

Tuż przed premierą nowych iPhone'ów spodziewaliśmy się drogiej wersji 5S i sporo tańszej wersji 5c. Okazało się, że ta druga wcale taka tania nie jest, ale to wkrótce ma szansę się nieco zmienić.

Apple chce bowiem wprowadzić na rynek kolejną wersję swojego „plastikowego” iPhone’a. Urządzenie wyposażone w 8 GB wbudowanej pamięci flash ma zadebiutować 18 marca, choć są to nieoficjalne informacje, które pochodzą z przecieku niemieckiego oddziału sieci komórkowej O2.

Informacje te wydają się być jednak dość wiarygodne, zważywszy na przeszłość firmy z Cupertino, która w podobnych okolicznościach wydała na rynek 8-gigabajtową wersję iPhone’a 4.

Nowy iPhone 5C miałby być aż o 60 euro tańszy od wersji 16 GB. Potwierdzeniem istnienia nowej wersji jest poniższe zdjęcie, wykonane przez jednego z czytelników Engadgeta. My póki co wolelibyśmy dowiedzieć się, jak w ogóle sprzedają się iPhone’y 5c – na ten temat Apple wciąż milczy.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.