Już wkrótce na PlayStation 4 pojawią się seriale od Sony

Jak udało się dowiedzieć redakcji Wall Street Journal, Wytwórnia Sony Pictures Television zajmie się produkcją seriali dla PlayStation Network. Oznacza to, że użytkownicy konsol Sony oprócz grania pooglądają fajne seriale.

Pierwszym serialem dla PS4 będzie „Powers”, gdzie główny bohater jest detektywem rozwiązującym sprawy związane z osobami o nadprzyrodzonych mocach.

Serial na początku dostępny będzie tylko dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, za pośrednictwem sieci Playstation Plus. Nie wiemy, kiedy podobna usługa pojawi się u nas w Europie.

Oprócz produkowania własnych seriali, Sony prowadzi rozmowy z sieciami kablowymi i stacjami telewizyjnymi, dzięki którym japoński producent konsol liczy na to, że uda mu się przenieść najlepsze produkcje TV do Playstation Network.

Decyzja Sony jest bezpośrednią odpowiedzią na działania Microsoftu, który już w zeszłym roku ruszył z produkcją seriali dla użytkowników Xboxa. Pierwszą produkcją Microsoftu, którą będziemy mogli obejrzeć na konsoli będzie serial osadzony w uniwersum Halo. Jego reżyserem jest sam Spielberg.

0
Źródło: eurogamer.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.