Lumia 520 doczeka się rockowej następczyni

Jak donosi niezawodny informator o pseudonimie Evleaks, firma Nokia lada moment zapowie następcę smartfonu Lumia 520. Będzie to urządzenie o nazwie kodowej "Rock", sprzedawane pod nazwą Lumia 530.
Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 520

Już niedługo Nokia ma zapowiedzieć następcę swojego bestsellera. Będzie nim Lumia 530, o której, poza nazwą, nie wiemy jeszcze nic. Jesteśmy tym modelem jednak szczególnie zainteresowani, bo tak jak jest to najtańszy i najgorzej wyposażony smartfon Lumia, tak okazał się on, dzięki swojej cenie, hitem sprzedażowym w Europie i Ameryce Południowej, a we Włoszech ma już 10-procentowy udział na rynku.

Lumia 520 jest wyposażona w 4-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Snapdragon i 5-megapikselowy aparat. Jej cena to 500 złotych bez umowy z operatorem. Lumia 530 najprawdopodobniej będzie sprzedawana z systemem Windows Phone 8.1 na pokładzie.

Nokia Rock = Lumia 530.

— @evleaks (@evleaks) marzec 18, 2014

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.