Nareszcie! Google Now w końcu ma wersję na Windows i OS X

Google Now pojawił się w 2012 roku, wraz z Androidem Jelly Bean. Rok później premierę miała wersja na iOS-a, a dziś trafia on do przeglądarki Chrome w wersji na systemy operacyjne OS X i Windows.

Google rozpoczął zdalne wdrażanie asystenta Google Now do przeglądarki Chrome. Jak twierdzi, wszyscy użytkownicy tej przeglądarki powinni otrzymać aktualizację „w przeciągu kilku tygodni”. By z niej skorzystać, użytkownik musi być zalogowany w Chrome do swojego Konta Google.

Google Now to wirtualny asystent, który stara się sam z siebie pokazywać spersonalizowane powiadomienia, które „jego zdaniem” są dla użytkownika istotne. Mogą to być zmiana pogody, warunki jezdne na trasie, wyniki meczów czy powiadomienia generowane na podstawie naszych zwyczajów, miejsc w których przebywamy i nawyków.

Nie wiemy które funkcje będą dostępne w polskiej wersji asystenta. Pozostaje nam cierpliwie czekać, by własnoręcznie się przekonać.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.